Audi City Team

Nasz Team

Nasi specjaliści Audi w Audi City Gdańsk są profesjonalni, wykwalifikowani i gotowi, aby odpowiedzieć na każde pytanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Do  każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując najwyższy standard obsługi w kameralnej atmosferze. Motoryzacja to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Naszym celem jest sprawienie, aby każda wizyta w Audi City Gdańsk była dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem.

Marcin Kwidzyński

Jego pasja do samochodów Audi to nie tylko praca, to także styl życia.

Jest gotów podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci wybrać idealny model Audi, doradzić w zakresie konfiguracji i zapewnić najlepszą opiekę.

Michał Piotrowski

Jako Ekspert Audi,  Michał posiada głęboką wiedzę na temat wszystkich modeli i osiągnięć marki Audi.

Dzięki jego zaangażowaniu i zrozumieniu indywidualnych potrzeb klientów, zawsze znajdzie on idealne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Aleksandra Hanula

Aleksandra to niezastąpiona członkini zespołu Audi City Gdańsk, która przekłada swoją pasję do samochodów na doskonałą obsługę klientów.

Z pełnym zaangażowaniem i doświadczeniem służyć swoją wiedzą i profesjonalizmem, aby spełnić Twoje marzenia motoryzacyjne.

Bartosz Czarnecki

Bartek to doświadczony Audi Ekspert w Audi City Gdańsk, jest gotowy służyć swoją wiedzą, aby spełnić Twoje oczekiwania związane z marką Audi.

Jego ogromna pasja do samochodów Audi sprawia, że każde spotkanie z nim staje się inspirującym doświadczeniem.

Bartek jest gotów dzielić się swoją wiedzą , aby pomóc Ci znaleźć idealny model Audi, doradzić w kwestii konfiguracji oraz zapewnić profesjonalną obsługę.